Yükleniyor

Ankara Drone Çekimi | Gökyüzündeyiz - Havadan Görüntüleme - Havadan Çekim

Ankara Drone Çekimi

Dronelar günümüzde bir çok alanda hayatımıza girdi ve bir çok drone projesini görmemiz artık mümkün önceden hayal olan bu teknoloji artık her sektörde olduğu gibi prodüksiyon sektörünede bir çok katkı sağladı. Drone teknolojisi dji markası öncülüğünde bir çok 4k ve üzeri kalitede kameraya sahip dronelar üretmektedir. Gökyüzündeyiz envanterinde ise Phantom 4 Pro, Mavic Pro ve İnpire 2 bulunmaktadır. Çekim şartlarına göre farklı drone tercih etmekteyiz. Ayrıca sabit çekimlerimiz için Sony Alpha seriside ekipmanlarımız arasındadır. 

Ankara Drone Çekimi

2014 yılında ozamanın efsane modeli Phatom 3, DJI Ronin ve Sony marka ekipmanlarla girdiğimi bu sektörde başarılı çalışmalara imza atarak müşterilerimize önemli işler sunduk. Drone kullanarak Havadan çekim, tanıtım filmi gibi çalışmalarla Ankara'da ilk kez bu alanda hizmet veren ajans olmanın farkındalığıyla hem ekipmanlarımızı geliştirdik hemde kendi bilgilerimizi devamlı yeniledik.

 

Havadan Video Çekim

Havadan video çekim hizmeti markalar için 2019 yılından itibaren tercih edilme oranının artması beklenmektedir. Bunun nedeni ise markalar sosyal medya ve diğer mecralarda kullanmak için görsel içeriklere artık dah fazla ihtiyaç duymaktadır.